Tarneaeg ja transport

  • Orienteeruv tarneaeg on kirjas iga toote kirjelduses. Kui tarneaeg peaks mingil põhjusel pikenema (näiteks kaup on laost otsa saanud), siis teavitame sellest viivitamatult. 
Täpsema tarneaja info saamiseks küsi meilt lisa: info@active24.ee
  • Effektiivse transpordi hinna saavutamiseks kasutatame mitmeid erinevaid transpordi firmasid. Hind arvutatakse automaatselt pakendi kaalude, mahtude ja tellija asukoha järgi. Sel viisil tagame parima võimaliku transpordi hinna.
  • Kui olete ühe tellimusega tellinud erineva tarneajaga tooteid, siis tellimuse kättetoimetamise aeg arvestatakse kõige pikema tarneajaga toote järgi.
  • Kui tellitud kaup on jõudnud meie lattu, võetakse Teiega ühendust. Kaupa saab meie laost kätte tööpäevadel kell 9.00-17.00 (GMT +2).


Kaubale ise järele tulemine

Kaubale saate järgi tulla Active24.ee  vt.  kontakt ladu.
NB! Kaubale järele tulles palume esitada laotöötajale tellimuse number.

Eesti Posti kuller (kohaletoimetamine välisukseni)

Valides ostu vormistamisel kohaletoimetamisviisiks "Eesti Posti kuller" tuuakse tellitud kaup Sulle kohale märgitud aadressi välisukseni (tellimus, mille eest on vähemalt 50% ette makstud). Kauba toob Sulle kohale Eesti Posti kuller. Teise osamakse tasud kullerile kauba kättesaamisel. Saadetisele on määratud lunasumma, see võetakse enne tellimuse üleandmist vastu kas sularahas või suuremates linnades kaardimaksena kullerile. Kaardimakse võimalusest teavitab Sind kuller. Peale seda, kui Sinu tellimusega seotud kaubad on kõik lattu jõudnud, võtab kuller Sinuga ühendust ning lepib kokku täpse kauba kohaletoimetamise aja.

Kauba kohaletoimetamise hind sõltub tellitava kauba suurusest ja mahust ning on hinnavahemikus 9-100.00 eurot. Kohaletoimetamise hind on kajastatud Ostukorvi lehel ja Active24.ee poolt esitatud tellimuse kinnitusel/arvel.