Ülekandega pangakontole

Peale tellimuse vormistamist saadame Teile e-kirja makse tegemise jaoks vajalike pangarekvisiitidega. Tellimust hakatakse täitma juhul kui 7-päeva jooksul on laekunud meie arveldusarvele vähemalt 50% tellimuse maksumusest. Kui makse ei ole 7-päeva jooksul meie kontole laekunud siis loeme seda sooviks ostust loobuda ning tühistame tellimuse.

Ülekandeid on võimalik teha järgmistele arvelduskontodele:

 • Swedbank
 • SEB Pank
 • LHV Pank
 • Nordea Pank

Teise osamakse tasumine peab toimuma peale kauba saabumist lattu ja vähemalt üks päev enne kauba kättesaamist. Soovi korral saadame Teile originaalarve ka posti teel. Selleks palume tellimuse tegemisel kirjutada märkuste lahtrisse vastav soov.

 


Pangalingiga

Peale tellimuse vormistamist suunatakse Teid valitud internetipanka. Panka sisenedes näed eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas Teie tellimuse detailid. Pangalingiga saate Te tasuda juhul kui soovite maksta kogu summa ehk 100% tellimuse summast. Peale maksekorralduse kinnitamsit lahkuge internetipangast vajutades nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“.

Pangalingiga on võimalik maksta järgnevates pankades:

 • Swedbank
 • SEB Pank
 • LHV Pank
 • Nordea

 


Krediitkaardiga (Visa, Mastercard)

Peale tellimuse vormistamist suunatakse Teid Pankade Kaardikeskusse. Panka sisenedes näed eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas Teie tellimuse detailid. Krediitkaardiga saate Te tasuda juhul kui soovite maksta kogu summa ehk 100% tellimuse summast. Peale oma kaardi numbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kehtivusaja sisestamist autoriseerib Pankade Kaardikeskus tehingu Teie pangas.

Aktsepteerime järgnevaid krediitkaarte:

 • Visa
 • Mastercard

 


Swedbank järelmaks

Mustafa OÜ pakub koostöös Liisi järelmaksuga oma klientidele võimalust tasuda toodete eest osadena.

 

Järelmaksu taotlemiseks peate olema täisealine Eesti kodanik või viibima Eestis kehtiva elamisloa alusel. Teie netosissetulek või pension on vähemalt 2000 krooni kuus ja laekub regulaarselt Teie pangaarvele. Töötasu peab olema laekunud viimased 6 kuud samalt tööandjalt. Võimalik on ka järelmaksu taotleda, kui töötasu on laekunud viimased 4 kuud, sellisel juhul on vaja tööandja tõendit katseaja läbimise kohta.

Järelmaksuga maksmiseks on vajalik Liisi liisinguga nõusolek. Järelmaksu taotlemiseks tehke tellimus ning valige makseviis „Swedbank järelmaks“, seejärel täitke vajalikud lisaväljad taotluse esitamiseks. Vastuse järelmaksu taotluse kohta saadame Teile samal päeval (tööpäevadel 8.30 – 16.30) Teie e-posti aadressile.

Kui Teie regulaarne sissetulek ei ole laekunud Swedbanki, vaid mõne teise panga kontole, tuleb oma laekumiste tõestuseks saata vastava panga poolt väljastatud ja kinnitatud (Panga töötaja templi ja allkirjaga) viimase 6 kuu väljavõte oma arvelduskontost aadressile: Kesk-sõjamäe 24, Tallinn 11415 või e-mailile liising@active24.ee või faksile +372 666 76 70 .

Kui oleme saanud Teie järelmaksu taotlusele positiivse vastuse siis saadame e-mailige tellimuse kinnituse, mille alusel saate tasuda esimese sissemakse ja lepingutasu. Postiga saadame Teile originaalarve, järelmaksulepingu, maksegraafiku ja lepingu üldtingimused. Kõik paberid saabuvad Teile kolmes eksemplaris ja juba meiepoolsete allkirjadega. Teil tuleb omalt poolt kõik kolm eksemplari allkirjastada ja saata kaks eksemplari meile tagasi. Saata tuleb ka allkirjastatud koopia oma passist või ID-kaardist (viimsel juhul koopia mõlemast küljest).

Teie tellimust hakatakse täitma, kui esmane sissemakse ja lepingutasu on tasutud ning allkirjastatud lepingud panka saadetud.

Järelmaksuga saab tooteid finantseerida perioodile vahemikus 6-48 kuud. Järelmaksulepingu sõlmimisel lisanduvad intressid ning lepingutasud on seotud kauba maksumusega:

 • kaubale maksumusega 2 000–19 999,99 krooni lisandub aastaintress 21,9%;
 • kaubale maksumusega 20 000–150 000 krooni lisandub aastaintress 19,9%;

Intresse arvestatakse ostukorvi jääkväärtuse pealt.

Lepingutasu on 1% kauba maksumusest, kuid mitte vähem kui 20€. Lepingutasu on lisatud automaatselt esimesse kuumaksesse ja selle võrra on esimene regulaarne kuumakse mõnevõrra suurem järgnevatest. Kuumakse makstakse iga kuu 15. kuupäeval.

Esimene sissemakse ja lepingutasu tuleb kliendil kanda Mustafa OÜ arvele, lepingutasu ja järgnevad kuumaksed Swedbank Liising AS-i arvele.

Kui kliendi sissetulek laekub tema kontole Swedbankis, siis vormistab pank selle kliendi konto juurde otsekorralduse lepingu. Kui kliendi sissetulek laekub mõne teise panga kontole, siis peab klient tasuma ise igakuiseid makseid Swedbank Liising-AS-i arvele või sõlmima püsimaksekorralduse pangas.

 


PayPal

Peale tellimuse vormistamist suunatakse Teid PayPal-i kodulehele. PayPal-i sisenedes näete eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas ostetavad tooted, kohale toimetamise andmed, summa ja Teie kaardi andmed. Pärast andmete üle kontrollimist kinnitage ost vajutades nupule „Pay Now“. Kui teie ost on kinnitatud siis Te saate valida kas pöördute tagasi kaupmehe juurde või väljute. PayPal-iga saate Te tasuda juhul kui soovite maksta kogu summa ehk 100% tellimuse summast.